Öğrenci Kulüpleri

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

         

 

Basın Yayın Kulübü
Avrupa Meslek Yüksekokulunda araştırma yapmayı seven öğrencilerin kurduğu, sağlık, kültür, sanat eğitim gibi birçok konuyu kapsayan gazete çıkarma amacını taşımaktadır.

Doğal Yaşamı Koruma ve Çevre Kulübü
Avrupa Meslek Yüksekokulunda doğaya ve çevreye ilgisi olan öğrencilerin çalışmalarına imkân sağlayan faaliyetleri gerçekleştirme ve çevrenin korunmasına katkı sağlama gibi tutumların kazandırılması amacını taşımaktadır.

Fotoğrafçılık Kulübü                 
Avrupa Meslek Yüksekokulunda fotoğraf alanında istekli öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için seminerler gezi, sergi ve yarışmalar düzenlemesi amacını taşımaktadır.                                                                             

Gezi Etkinlik Kulübü                                                                
Avrupa Meslek Yüksekokulunda ülkemizin çeşitli bölgelerini gezip görmek isteyen öğrencilerin kurduğu ve kültürel,  sosyal açıdan gelişim göstermeleri amacını taşımaktadır.

Münazara Kulübü
Avrupa Meslek Yüksekokulunda yeni fikirler üzerinde düşünce ufkunu genişletmek ve yapıcı tartışma ortamları düzenlenerek öğrencilerin farklı düşünceleri değerlendirmesini sağlama amacını taşımaktadır.

Sağlık Kulübü
Avrupa Meslek Yüksekokulunda sağlık bölümlerinin geleceği hakkında bilgi verici seminerler, söyleşiler düzenleyerek sağlık alanında farkındalık yaratma ve sağlığın önemini dile getirme amacını taşımaktadır.

Spor Kulübü
Avrupa Meslek Yüksekokulunda spora ilgi duyan öğrencilerin çalışmalarına imkân sağlayan faaliyetler düzenlemek amacını taşımaktadır. Basketbol, voleybol ve masa tenisi gibi sporun çeşitli alanlarında turnuvalar ve etkinlikler düzenlenmektedir.                          

Tiyatro Kulübü
Avrupa Meslek Yüksekokulunda tiyatro konusunda ilgili  öğrencilerin beraber planlayacakları tiyatro oyunlarının gösterilerini hazırlayarak bunları yüksekokulda sergilemek amacını taşımaktadır.

UltrAslan Uni Kulübü
 Avrupa Meslek Yüksekokulunda galatasaray futbol takımı ile yakından ilgilenen öğrencilerin kurduğu sportif ve sosyal sorumluluk aktivitelerinin gerçekleştirilme amacını taşımaktadır.